Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pokochać sztukę – sprawdź czy potrafisz - 2010

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Twórców Sztuki w Ząbkowiach Śląskich

Cel:

Zwiększenie umiejętności młodzieży w budowaniu swojej pozycji w środowisku lokalnym wśród grupy 25 osób w wieku 14-18 lat z terenu miasta Ząbkowice Śląskie w czasie 18 miesięcy poprzez tworzenie spektakli teatralnych.

Odbiorcy projektu:

25 osób w wieku 14 – 18 lat – uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Ząbkowicach Śląskich.

Opis projektu:

Osią projektu będzie sztuka teatralna w różnych aspektach. Projekt polegał będzie na stworzeniu przez młodzież 3 grup zajmujących się odpowiednio teatrem, muzyką i mediami. Każda z nich będzie realizowała swój program, a efektem ich pracy będzie stworzenie 3 małych przedstawień teatralnych (musicalu, dramy i krótkiej formy teatralnej), które na zakończenie działań projektowych zostaną przedstawione w formie jednego spektaklu. Współpracować będzie ze sobą grupa teatralna i muzyczna, grupa dziennikarska będzie miała za zadanie informowanie społeczności o podejmowanych działaniach poprzez stworzenie strony internetowej realizowanego projektu, wydanie 4 biuletynów informujących o projekcie (które dostanie młodzież szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych) nawiązanie i podtrzymywanie kontaktów z władzami gminy i powiatu, organizację spotkań z rodzicami i ciekawymi ludźmi naszego miasta, zamieszczanie artykułów o projekcie w lokalnych gazetach. Praca z młodzieżą metodą warsztatową.

Budżet projektu: 62 500 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Twórców Sztuki w Ząbkowiach Śląskich

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Głowackiego 3A/ 3

Kod pocztowy i Poczta: 57-200 Ząbkowice Śląskie

Województwo: dolnośląskie

Powiat: ząbkowicki

Adres strony internetowej: –

Pokochać sztukę – sprawdź czy potrafisz

Marii Konopnickiej 4, 57-200 Ząbkowice Śląskie, Polska

Więcej