Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowe Centrum Informacji – MCI - 2009

Realizowany przez:

Towarzystwo Rozwoju Gminy Dobrcz w Dobrczu

Cel:

Celem projektu MCI jest wzmocnienie przez młodzież takich umiejętności społecznych jak praca grupowa, komunikacja interpersonalna i autoprezentacja, poczucie odpowiedzialności społecznej, poczucie przynależności, współodpowiedzialność za wynik.

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy to uczniowie Gimnazjum nr 2 w Kotomierzu.

Opis projektu:

Z planowanych 20 – 25 osób zostaną utworzone trzy grupy: historyczna – badająca dzieje i przeszłość gminy; epigraficzna – badająca zabytki gminy; rozwojowa – badająca aktualne trendy rozwoju gminy. Praca samodzielna w grupach pod okiem opiekunów polegać będzie na zbieraniu informacji przez ustalony system (dobór w zespoły robocze, podział obowiązków, plan pracy, dokumentowanie pracy w folderach, opracowanie w formie prezentacji – encyklopedii multimedialnej). Efektem projektu ma być zwarta informacja opracowana w profesjonalny, zgodny z zasadami archiwizacji sposób – umieszczenie informacji w dostępnych encyklopediach elektronicznych – np. wikipedia; http://www.regiopedia.pl/, http://ekotomierz.wetpaint.com/, dodatkowo prezentacje z efektami pracy dotrą do decyzyjnych osób samorządu lokalnego. Projekt będzie kontynuowany w przyszłości.

Budżet projektu: 11 280 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Towarzystwo Rozwoju Gminy Dobrcz w Dobrczu

Miejscowość: Dobrcz

Ulica, nr domu i lokalu: Długa 50

Kod pocztowy i Poczta: 86-022 Dobrcz

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: bydgoski

Adres strony internetowej: /http://trgd.dobrcz.pl

Młodzieżowe Centrum Informacji – MCI

Długa 33, 86-022 Dobrcz, Polska

Więcej