Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Scena z życia - 2009

Realizowany przez:

Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” w Białym Borze

Cel:

Młodzież nauczy się pracy w grupie oraz komunikacji interpersonalnej, zdobędzie umiejętności współpracy i budowania więzi ze społecznością lokalną.

Odbiorcy projektu:

Projekt skierowany jest do grupy młodzieżowej w wieku 13-19 lat z gminy Biały Bór.

Opis projektu:

Grupa zorganizuje pokaz spektakli dla mieszkańców gminy. Ukoronowaniem działań będzie występ młodzieży podczas Dni Białego Boru 2010 oraz na Dożynkach Gminnych Białego Boru. Informacja o naborze do projektu będzie opublikowana w lokalnej gazecie oraz na plakatach informacyjnych w szkołach i na tablicach ogłoszeniowych w świetlicach wiejskich na terenie miasta i gminy Biały Bór. Podczas realizacji projektu nieodzownym elementem będzie wsparcie i pomoc rodziców, w zakresie dowozu dzieci na próby oraz organizacji warsztatów, w których oni sami będą mogli wystąpić.
W trakcie przygotowywania do projektu oraz budowy scenariusza teatralnego młodzież nauczy się pracy w grupie oraz komunikacji interpersonalnej. W spotkaniach z rodzicami, nauczycielami, radą sołecką nauczą się umiejętności współpracy i budowania więzi ze społecznością lokalną. W projekcie młodzież zaangażuje rodziców oraz przedstawicieli różnych grup społecznych do pomocy w przedsięwzięciu. Ponadto wsparcie Rad Sołeckich, Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury poprzez nieodpłatne wynajęcie sali do prób i przedstawień, które będzie kolejnym krokiem współdziałania na rzecz tego projektu. Nieodzownym elementem przy projekcie jest zaangażowanie we wszystkich opiekunów świetlic wraz z dziećmi przy tworzeniu scenariusza, scenografii, muzyki oraz organizacji technicznej.

Budżet projektu: 6 522 zł zł

Dotacja: 5 200 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” w Białym Borze

Miejscowość: Biały Bór

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Żymierskiego 10

Kod pocztowy i Poczta: 78-425 Biały Bór

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: szczecinecki

Adres strony internetowej:

Scena z życia

Słupska 8/I piętro, 78-425 Biały Bór, Polska

Więcej