Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Przyszłość łączy pokolenia - 2009

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Blisko Dziecka w Żychlinie

Cel:

Chcemy, by młodzież żychlińska przez wyćwiczenie umiejętności społecznych podczas realizowania działań przewidzianych w projekcie, nabrała pewności siebie i poczucia własnej wartości. Chcemy, by przez zapoznanie się z różnymi zawodami, każdy młody człowiek wybierał kierunek studiów z pełną świadomością tego, co chce robić w życiu. Chcemy, aby poprzez wspólne działania młodzież pełnosprawna i niepełnosprawna zapoznała się, zrozumiała, że wszyscy są potrzebni i równi.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami będzie młodzież szkolna w wieku 13-19lat, która chciałaby zaplanować swoją karierę oraz młodzież, która jest pod opieką stowarzyszenia.

Opis projektu:

Projekt ukierunkowany jest na wybranie kierunku dalszego kształcenia i ścieżki zawodowej. Warsztaty z psychologiem i doradcą zawodowym pomogą w określeniu predyspozycji zawodowych i rozwiną umiejętności społeczne. Zajęcia realizowane pod kątem zawodów pomogą określić zainteresowania i pasje. Wyjazdy i spotkania z gośćmi wspomogą działania psychologa i doradcy zawodowego. Zdobyte umiejętności i spotkania ze społecznością lokalną wzajemnie zintegrują i zbliżą do siebie pokolenia.

Budżet projektu: 19 770 zł zł

Dotacja: 6 800 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Blisko Dziecka w Żychlinie

Miejscowość: Żychlin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Krasickiego 14

Kod pocztowy i Poczta: 99-320 Żychlin

Województwo: łódzkie

Powiat: kutnowski

Adres strony internetowej: http://www.our5.republika.pl

Przyszłość łączy pokolenia

Krasickiego 16, 99-320 Żychlin, Polska

Więcej