Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wehikuł Czasu - 2009

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Nad Nidzkim w Rucianem-Nidzie

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie możliwości angażowania się młodzieży w działalność zespołową, opartą na zainteresowaniach nie mieszczących się w ramach istniejących grup młodzieżowych.

Odbiorcy projektu:

15-osobowa grupa młodych ludzi w wieku od 13 do 17 lat, uczących się gimnazjum i liceum, w ZSS w Rucianem-Nidzie.

Opis projektu:

Projekt składa się z czterech działań: spotkań organizacyjnych, których efektem będą wnioski, stanowiące rodzaj instrukcji do dalszego działania; działań promocyjno-organizacyjnych poświęconych promocji i organizacji pikniku historycznego, których efektem będą materiały o projekcie i pikniku, oraz przygotowany piknik; pikniku historycznego Wehikuł Czasu popularyzującego wiedzę o historii i zwyczajach ludności zamieszkującej Ruciane-Nida i jej okolicy, z grami historycznymi, wędrówkami i zabawami sportowymi, w którym poza młodzieżą uczestniczyć będzie 80 uczniów szkół podstawowych; prezentacji ukierunkowanej na przedstawienie lokalnej społeczności zrealizowanych działań. Efektem będą doświadczenia uczestników z zakresu organizacji przedsięwzięć, ich nowa wiedza o lokalnej historii i zwyczajach, umiejętności uczestniczenia w debatach i prowadzenia działań promocyjnych, oraz pierwszych doświadczeń w autoprezentacji.

Budżet projektu: 19 110 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Nad Nidzkim w Rucianem-Nidzie

Miejscowość: Ruciane-Nida

Ulica, nr domu i lokalu: Gwarna 2a

Kod pocztowy i Poczta: 12-221 Ruciane-Nida

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: piski

Adres strony internetowej: –

Wehikuł Czasu

Gwarna 2, 12-220 Ruciane-Nida, Polska

Więcej