Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatralna przygoda czyli świat widziany oczami aktora - 2009

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Ludzi z Pomysłem w Gąsawie

Cel:

Dzięki realizacji projektu młodzi ludzie nabędą umiejętności aktorskie. Wspólna zabawa i praca pozwoli rozwinąć w młodych ludziach pasje i zainteresowania. Wspólna praca nad spektaklem zrodzi odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale i za pozostałych uczestników warsztatu.

Odbiorcy projektu:

Projekt adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 19 lat – są to mieszkańcy gminy Gąsawa, młodzi ludzie, którzy przy odpowiednim wsparciu i pomocy mogą wiele zdziałać.

Opis projektu:

Tematyka naszego projektu związana jest z teatrem i grą aktora na scenie. Warsztaty umożliwią młodzieży spędzenie atrakcyjnie czasu i nauczą wyrażenia siebie poprzez ekspresję. To szansa dla nich na przeżycie ciekawej przygody, niezapomnianych chwil i wcielenie się w różnorakie osobowości. Teatr przez swą tajemniczość, umowność i ulotność jest wyjątkowo atrakcyjnym środkiem ekspresji. Każdy w trakcie realizacji projektu będzie miał szansę wypróbować swoich sił w przyjaznej atmosferze pracy nad rolą, do której ma predyspozycje, i której jest w stanie podołać. Finałem projektu będzie teatr objazdowy czyli wystawienie spektaklu we wszystkich placówkach oświatowych gminy, pokazanie spektaklu dzieciom i młodzieży oraz rodzicom i zaproszonym gościom. Tematyka projektu jest odpowiedzią na potrzeby i zainteresowania bezpośrednich realizatorów projektu.

Budżet projektu: 10 000 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Ludzi z Pomysłem w Gąsawie

Miejscowość: Gąsawa

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Żnińska 19

Kod pocztowy i Poczta: 88-410 Gąsawa

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: aleksandrowski

Adres strony internetowej:

Teatralna przygoda czyli świat widziany oczami aktora

Trzemeszeńska 1, 88-410 Gąsawa, Polska

Więcej