Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

PRomujemy Budkowice. - 2009

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Budkowice w Starych Budkowicach

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności społecznych wśród młodzieży poprzez działania medialno-promocyjne.

Odbiorcy projektu:

Projekt „PRomujemy Budkowice” jest skierowany do młodzieży gimnazjalnej oraz ponadgimanzjalnej parafii Stare Budkowice w województwie Opolskim. Parafia obejmuje miejscowości Stare Budkowice, Nowe Budkowice, Kały, Bukowo, Dębiniec oraz Morcinek.

Opis projektu:

Projekt będzie się składał z kilku etapów. W pierwszym etapie nastąpi promocja projektu, a następnie rekrutacja do projektu. W kolejnym etapie młodzież będzie brała udział w cyklu szkoleń mających przygotować ją do profesjonalnego działania w zespole i stworzenia platformy informacyjnej o ciekawych miejscach, wydarzeniach i ludziach z terenu parafii Stare Budkowice. Cykl szkoleń będzie się składał z zagadnień: budowanie wizerunku, komunikacja interpersonalna, praca w grupie, rozwiązywanie konfliktów, tworzenie portalu internetowego oraz specjalistyczne warsztaty dziennikarskie pod okiem lokalnych dziennikarzy i fotografów. Pragniemy, by młodzież stworzyła i uruchomiła portal internetowy, który będzie prowadzić. Zależy nam na tym, aby każdy odnalazł tam swoje miejsce. Kursy dziennikarskie pomogą w kształceniu młodych dziennikarzy oraz zapewnią kontakty z lokalnym środowiskiem w poszukiwaniu tematów. Dodatkowo młodzież zostanie przeszkolona w zakresie prowadzenia blogów, fotoblogów, zarządzania serwerem itp. W kolejnym etapie młodzież sama będzie prowadzić i aktualizować portal internetowy. Na zakończenie odbędzie się podsumowanie i ewaluacja projektu.

Budżet projektu: 10 000 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Budkowice w Starych Budkowicach

Miejscowość: Stare Budkowice

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Ogrodowa 3

Kod pocztowy i Poczta: 46-030 Murów

Województwo: opolskie

Powiat: opolski

Adres strony internetowej: http://www.stbest.za.pl/

PRomujemy Budkowice.

Wołczyńska 2, 46-030 Stare Budkowice, Polska

Więcej