Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatr – tu jest moje miejsce…. - 2009

Realizowany przez:

Radziejowskie Stowarzyszenie Unitis Viribus, Radziejów

Cel:

Celem projektu jest kształtowanie aktywnych postaw wśród młodzieży, wyposażenie jej w umiejętności podejmowania inicjatyw na rzecz własnego środowiska oraz zainspirowanie do poszukiwania form działalności twórczej w nowo powstałym teatrze lalek.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami projektu będzie 15-osobowa grupa młodzieży w wieku 13-19 lat – wolontariusze Radziejowskiego Stowarzyszenia Unitis Viribus w Radziejowie.

Opis projektu:

Działania obejmą warsztaty teatralne (praca z tekstem literackim, ćwiczenia dykcyjne i wokalne); warsztaty plastyczno-techniczne mające na celu wykonanie lalek i przygotowanie scenografii; sekcję fotograficzną zajmująca się tworzeniem dokumentacji działań teatru oraz zorganizowaniem wystawy prezentującej dorobek artystyczny, a w przyszłości tworzącą stałą, uaktualnianą ekspozycję na terenie Radziejowskiego Domu Kultury. Efektem końcowym będzie przygotowanie małej formy teatralnej w wykonaniu wolontariuszy i zaprezentowanie jej środowisku lokalnemu.

Budżet projektu: 12 255 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Radziejowskie Stowarzyszenie Unitis Viribus, Radziejów

Miejscowość: Radziejów

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Objezdna 40

Kod pocztowy i Poczta: 88-200 Radziejów

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: radziejowski

Adres strony internetowej:

Teatr – tu jest moje miejsce….

DW266 37, 88-200 Radziejów, Polska

Więcej