Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

e-ko-szyk regionalny - 2009

Realizowany przez:

Podgórskie Stowarzyszenie Kulturalno -Społeczne w Lipnicy Murowanej

Cel:

Realizacja projektu pozwoli przede wszystkim rozpropagować rodzimą wytwórczość i twórczość artystyczną, pozwoli uwierzyć miejscowej ludności, że pracując na wsi też można godnie żyć.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży z gminy Lipnica Murowana.

Opis projektu:

Gmina Lipnica Murowana to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Małopolsce, obfitujące w walory przyrodnicze, krajobrazowe, bogatą historię i tradycję. Rozwinęło się na naszym terenie rękodzielnictwo, ludzie zaczęli produkować wyroby z gliny, wosku, wikliny, a jednocześnie starają się sprzedawać własne produkty lub wyroby spożywcze. Jednak brak umiejętności promocji, a co za tym idzie zbytu produktów powoduje, że wielu się zniechęca i zaprzestaje pracy na wsi, szukając jej w ośrodkach miejskich. Odpowiedni system warsztatów i szkoleń nauczy dzieci i młodzież jak przygotowywać dany produkt i jak go później umiejętnie reklamować, aby został skutecznie sprzedany, zintegruje ludność lokalną wokół Lokalnej Grupy Działania, nauczy umiejętności posługiwania się Internetem w procesie reklamy i zbytu.

Budżet projektu: 12 550 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Podgórskie Stowarzyszenie Kulturalno -Społeczne w Lipnicy Murowanej

Miejscowość: Lipnica Murowana

Ulica, nr domu i lokalu: Lipnica Murowana 83

Kod pocztowy i Poczta: 32-724 Lipnica Murowana

Województwo: małopolskie

Powiat: bocheński

Adres strony internetowej: www.psks.eu

e-ko-szyk regionalny

Lipnica Murowana 227, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Więcej