Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Stąd jestem - 2009

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Kątach

Cel:

Ważnym celem projektu jest pobudzenie młodych ludzi i stworzenie im warunków dla aktywnego uczestnictwa w życiu lokalnej społeczności. Planuje się aktywne włączenie młodzieży w realizację poszczególnych etapów projektu, w tym również w proces komunikacji z partnerami.

Odbiorcy projektu:

W projekcie udział weźmie młodzież w wieku 13-19 lat z miejscowości Kąty.

Opis projektu:

W ramach projektu zostaną zorganizowane warsztaty z zakresu fotografii, dziennikarstwa, grafiki komputerowej oraz budowania i administracji stron internetowych. Pod kierunkiem opiekunów młodzież będzie zbierać materiały dotyczące historii, dziedzictwa kulturowego miejscowości oraz będzie spotykała się z osobami działającymi na rzecz lokalnej społeczności, przedsiębiorcami, twórcami ludowymi. Uczestnicy projektu wspólnie stworzą stronę internetową traktującą o historii, dziedzictwie kulturowym, a także donoszącą o bieżących wydarzeniach oraz folder promujący miejscowość. Działania w projekcie zmierzają do pobudzenia kreatywności, uwierzenia we własne siły, współdziałania z lokalną społecznością, pracy w grupie, zdobycia nowych umiejętności oraz praktycznego ich wykorzystania, a zarazem poznanie walorów miejsca zamieszkania.

Budżet projektu: 8 503 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Kątach

Miejscowość: Kąty

Ulica, nr domu i lokalu: Kąty 22

Kod pocztowy i Poczta: 18-516 Mały Płock

Województwo: podlaskie

Powiat: kolneński

Adres strony internetowej:

Stąd jestem

Kąty 29, 18-516, Polska

Więcej