Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W Krainie Szachów – Młodzi Mistrzowie z Gimnazjum - 2009

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Klub Gier Logicznych Szarotka w Wadowicach Górnych

Cel:

Głównym założeniem projektu jest rozwijanie zainteresowań i zaspokajanie potrzeb i aspiracji młodzieży w zakresie kreatywnego spędzania wolnego czasu i promowania własnej osoby poprzez wykorzystanie umiejętności gry w szachy, którą to potrzebę zgłaszają sami zainteresowani.

Odbiorcy projektu:

Grupa 32 uczniów Publicznego Gimnazjum w Wadowicach Górnych.

Opis projektu:

Projekt przewiduje przeprowadzenie cyklu 19-tu dwugodzinnych szkoleń teoretyczno praktycznych; 6-ciu trzygodzinnych treningów rozgrywania partii z zapisem i zegarem szachowym (ferie szkolne); przeprowadzenie konkursu w rozwiązywaniu zadań szachowych (kwiecień), turnieju szachowego o mistrzostwo gimnazjum (maj) oraz otwartego turnieju szachowego dla uczniów gimnazjów z gmin do 20 tys. mieszkańców. Mierzalnym efektem będzie opanowanie umiejętności gry przez min. 32 uczniów (w tym zdobycie kategorii szachowych przez ok. 8) i utworzenie gimnazjalnej sekcji szachowej. W ramach promocji powstanie strona internetowa z realizacji projektu, publikacje prasowe i internetowe z osiągnięć uczestników, a w przyszłości możliwość wyjazdów na turnieje w ramach sekcji szachowej juniorów KGL Szarotka.

Budżet projektu: 12 700 zł zł

Dotacja: 6 400 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Klub Gier Logicznych Szarotka w Wadowicach Górnych

Miejscowość: Wadowice Górne 116/3

Ulica, nr domu i lokalu: Wadowice Górne 116/3

Kod pocztowy i Poczta: 39-308 Wadowice Górne

Województwo: podkarpackie

Powiat: mielecki

Adres strony internetowej: http://www.szarotka-wadowicegorne.pl

W Krainie Szachów – Młodzi Mistrzowie z Gimnazjum

7883+3G Przebendów, Polska

Więcej