Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pokaż mi swoją reklamę, a powiem Ci skąd jesteś - 2009

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim

Cel:

Projekt 'Pokaż mi swoją reklamę, a powiem Ci skąd jesteś’ ma na celu rozwój kompetencji społecznych, takich jak umiejętność pracy w grupie, komunikacja, planowanie swojej przyszłości, a także nawiązywania nowych relacji w środowisku lokalnym. Poza walorami społecznym, uczestnicy zdobędą konkretne umiejętności praktyczne, takie jak praca z kamerą, montowanie filmu, podstawy marketingu lokalnego. Przełamiemy stereotyp małomiasteczkowości. Udowodnimy, że żyjąc w małym miasteczku, można być dumnym ze swojego miejsca zamieszkania.

Odbiorcy projektu:

Projekt jest skierowany do grupy 19 osób w wieku 14-19 lat z terenu Stoczka Łukowskiego i jego okolic.

Opis projektu:

W ramach naszego przedsięwzięcia zaplanowaliśmy: spotkania integracyjne, zbudowanie wspólnych zasad pracy; wyjazd do agencji reklamowej; warsztaty z pracownikiem agencji reklamowej; zbieranie informacji; napisanie scenariuszy do naszych filmów; akcję polegającą na pozyskaniu wsparcia rzeczowego od lokalnego biznesu; realizacje filmów, ich montaż, a następnie projekcję w kinie oraz w plenerze; zakończenie projektu, jego świętowanie. Materialnymi efektami naszej pracy będą 3 filmy reklamowe, które zostaną pokazane publicznie, oraz rozkolportowane na płytach CD. Wykonamy także projekt plakatu, będziemy uczestniczyć w warsztacie i wyjazdach edukacyjnych. Co ważniejsze nauczymy się pracować w grupie, lepiej komunikować między sobą, nawiązywać nowe relacje oraz poznawać nasze środowisko oraz cieszyć się z własnych, małych sukcesów.

Budżet projektu: 9 800,00 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim

Miejscowość: Stoczek Łukowski

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Piłsudskiego 2a

Kod pocztowy i Poczta: 21-450 Stoczek Łukowski

Województwo: lubelskie

Powiat: łukowski

Adres strony internetowej: http://stoczek-lukowski.pl

Pokaż mi swoją reklamę, a powiem Ci skąd jesteś

Piłsudskiego 71, 21-450 Stoczek Łukowski, Polska

Więcej