Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nasz portret - 2020

Realizowany przez:

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji społecznych poprzez pracę w grupie, umiejętność pozyskiwania partnerów (lokalne media, lokalne portale internetowe), autopromocji, wzmocnienie poczucia własnej wartości oraz wiary we własne siły.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-20 osób w wieku 13-19 lat, mieszkańcy Chodzieży.

Opis projektu:

Osią projektu jest dyskusja nad ważnymi dla młodzieży tematami. Uczestnicy projektu dyskutują w swoim gronie i ze swoimi rówieśnikami co jest dla nich istotne, co ich interesuje, niepokoi. W wyniku tych rozmów przygotowują serię 4 materiałów publicystycznych na ten temat (w wybranej przez siebie formie- artykułów, wywiadów w wersji pisanej lub filmowej). Materiały są publikowane raz na miesiąc (III -VI) w Internecie. Młodzież nawiązuje również kontakt z lokalnymi mediami celem umieszczenia tych materiałów w ich wydawnictwach. Na zakończenie projektu młodzi przygotowują broszurę/folder
opisujący ich działania i zawierający wszystkie przygotowane materiały.

Budżet projektu: 8 725 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Miejscowość: Chodzież

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Paderewskiego 2

Kod pocztowy i Poczta: 64-800 Chodzież

Województwo: wielkopolskie

Powiat: chodzieski

Adres strony internetowej: www.tmzch.chodziez.pl

Nasz portret

Wiosny Ludów 2, 64-800 Chodzież, Polska

Więcej