Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Grupa filmowa – Młody Józefów. - 2009

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Cel:

Celem projektu jest zachęcenie grupy młodych mieszkańców miasta w wieku gimnazjalnym do podjęcia działań mających za zadanie poznanie i ocenę środowiska lokalnego oraz jego potrzeb, a także kształtowanie umiejętności nawiązywania kontaktów społecznych, poruszania się i sprawnego działania nastawionego na realizację określonej misji w obszarze miejskim.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży gimnazjalnej.

Opis projektu:

W ramach projektu powstanie grupa filmowa składająca się z młodzieży gimnazjalnej. Zaplanowane działania: warsztaty filmowe (nauka obsługi kamery, programu do montażu, tworzenie materiału filmowego), wizyta w Warszawskiej Szkole Reklamy, stworzenie krótkich form filmowych o mieście. Efekty projektu: produkt – krótkie formy filmowe, integracja i nastawienie na twórcze działanie grupy młodzieży w wieku gimnazjalnym, uwrażliwienie na problemy miasta i zaangażowanie w życie społeczno – kulturalne miasta.

Budżet projektu: 8 394 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Miejscowość: Józefów

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Kardynała Wyszyńskiego 1

Kod pocztowy i Poczta: 05-420 Józefów

Województwo: mazowieckie

Powiat: otwocki

Adres strony internetowej: http://www.mokjozefow.pl/

Grupa filmowa – Młody Józefów.

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 05-420 Józefów, Polska

Więcej