Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Akademia Młodego Przewodnika - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie SÓLKICZORA.PL

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji społecznych, umiejętności interpersonalnych oraz zwiększenie zdolności wykorzystania własnego potencjału i aktywnego działania w środowisku lokalnym, rozwinięcie umiejętności poznania własnego środowiska lokalnego przez badanie jego walorów, rozwinięcie umiejętności posługiwania się komputerem, Internetem, aparatem fotograficznym.

Odbiorcy projektu:

Grupa 7-10 osób w wieku 13-19 lat z sołectwa Sól- Kiczora.

Opis projektu:

Wiodącym tematem jest promocja sołectwa, stworzenie miejsc które młodzież może odwiedzać podczas spacerów w wolnych chwilach. Młodzież przeprowadza wywiady z najstarszymi mieszkańcami, robi fotorelacje z wypraw po ścieżkach spacerowych, znaczy ścieżki z GPS, rysuje i tworzy mapę miejscowości z wszystkimi ciekawymi miejscami, buduje ławkę, która stanie w miejscu widokowym najczęściej odwiedzanym przez młodzież z miejscowości oraz robi tablice, które zawierają ciekawostki o wiosce. Na zakończenie powstają foldery informacyjne oraz ulotki z grą terenową, które młodzi wykonują i drukują samodzielnie, oraz gadżety promocyjne, które młodzież sama projektuje.

Budżet projektu: 9 900 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie SÓLKICZORA.PL

Miejscowość: Sól-Kiczora

Ulica, nr domu i lokalu: Sól-Kiczora 82

Kod pocztowy i Poczta: 34-370 Sól-Kiczora

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres strony internetowej: –

Akademia Młodego Przewodnika

Sól Kiczora 82, 34-370 Sól-Kiczora, Polska

Więcej