Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

o(GRÓD) - 2020

Realizowany przez:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji społecznych poprzez stworzenie w przestrzeni miasta Zawichost przyjaznego estetycznie zakątka służącego w codzienności luźnym spotkaniom lokalnych grup rówieśniczych.

Odbiorcy projektu:

Grupa minimum 12 osób w wieku 13-19 lat mieszkańcy Miasta i Gminy Zawichost.

Opis projektu:

Osią projektu jest adaptacja przestrzeni wokół budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury na potrzeby stworzenia estetycznego kącika służącego wspólnemu dobru. Praca młodzieży obejmuje: zaprojektowanie i stworzenie ogrodu roślinno-kwiatowego na terenie skarpy przed budynkiem oraz zaaranżowanie zakątka z formie kawiarnianego ogródka z wykorzystaniem mebli ogrodowych. Z dotacji młodzież zakupuje roślinność, meble, półfabrykaty do ich stworzenia, narzędzia ogrodnicze. Młodzież z pomocą (ze wzgl. bezpieczeństwa) popularnego lokalnie człowieka zw. „złotą rączką” aranżuje zakątek.

Budżet projektu: 10 600 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście

Miejscowość: Zawichost

Ulica, nr domu i lokalu: Żeromskiego 33

Kod pocztowy i Poczta: Zawichost

Województwo: –

Powiat: sandomierski

Adres strony internetowej: http://mgok-zawichost.pl

o(GRÓD)

Ostrowiecka 51, 27-630 Zawichost, Polska

Więcej