Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Sztuka z odzysku - 2020

Realizowany przez:

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Emanuela Kani

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez młodzież umiejętności organizatorskich, pracy w grupie, poznania swoich słabych i mocnych stron, pokazania swoich zalet, lokalnej społeczności, wyróżnienie się w tej społeczności. Realizacja projektu pozwoli młodzieży na pokonanie swoich słabości, wzrost poczucia własnej wartości.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób wieku 13-19 lat z terenu gminy Gorzów Śląski.

Opis projektu:

Osią projektu jest temat sztuki z odzysku. W trakcie 6 miesięcy grupa przekształca się w artystów, którzy z rzeczy nadających się do recyklingu tworzy dzieła sztuki oraz wydaje album przyrodniczy. Zarówno dzieła z recyklingu jak i album przyrodniczy służą do zorganizowania wystawy. W tym celu powstaje w mieście stworzone specjalnie na tę okoliczność miejsce, które będzie jednocześnie gorzowską galerią sztuki jak i miejscem spotkań młodzieży. Aby przygotować wystawę
młodzież pod okiem fachowca wykonuje różnego rodzaju przedmioty, projektuje do nich etykiety encyklopedyczne, opracowuje folder z opisem swoich dzieł sztuki oraz przygotowuje prezentację. Młodzież ogłasza również konkurs eko dla wszystkich chętnych, którzy stworzą ciekawe przedmioty z materiałów recyklingowych. Wszystko to zostaje zaprezentowane podczas uroczystego otwarcia wystawy.

Budżet projektu: 11 160 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Emanuela Kani

Miejscowość: Gorzów Śląski

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 4

Kod pocztowy i Poczta: 46-310 Gorzów Śląski

Województwo: opolskie

Powiat: oleski

Adres strony internetowej: www.mgokgorzow.pl

Sztuka z odzysku

Rynek 1, 46-310 Gorzów Śląski, Polska

Więcej