Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

,,Wow TV nadaje” - 2020

Realizowany przez:

Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji społecznych poprzez stworzenie młodzieżowej telewizji internetowej, reportażu o procesie tworzenia telewizji oraz napisanie artykułu do lokalnej prasy podsumowującego projekt.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 -15 osób w wieku 13-19 lat ze Strzelec Opolskich i okolic.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu są media- młodzież poprzez spotkanie z lokalnym dziennikarzem, warsztaty dziennikarskie i warsztaty montażu filmów oraz wizytę w siedzibie lokalnych mediów w Opolu zyskuje inspirację i wiedzę na temat świata mediów i ją wykorzystuje przy tworzeniu własnej telewizji internetowej. Młodzież przy współpracy z lokalnymi mediami, samodzielnie promuje, tworzy i prowadzi telewizję internetową, dzieląc wcześniej zadania pomiędzy wszystkich członków grupy. Studio telewizyjne zostaje stworzone w siedzibie Powiatowego Centrum Kultury. Młodzież przygotowuje reportaż z tworzenia telewizji internetowej oraz pisze artykuł do lokalnej prasy, podsumowujący projekt.

Budżet projektu: 10 836 zł

Dotacja: 7 866 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich

Miejscowość: Strzelce Opolskie

Ulica, nr domu i lokalu: Dworcowa 23

Kod pocztowy i Poczta: 47-100 Strzelce Opolskie

Województwo: opolskie

Powiat: strzelecki

Adres strony internetowej: –

,,Wow TV nadaje”

Dworcowa 27, 47-100 Strzelce Opolskie, Polska

Więcej