Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

MAŁOMIASTECZKOWY MURAL - 2020

Realizowany przez:

Pobiedziski Ośrodek Kultury

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych młodzieży z Pobiedzisk, przydatnych w obecnym i dorosłym życiu, nowe spojrzenie na otaczające środowisko, odkrycie jego zalet i ograniczeń. Młodzież sprawdzi własne możliwości, pozna swoje mocne i słabe strony, będzie miała szanse sprawdzenia siebie w relacjach z ludźmi oraz instytucjami, zdobędzie umiejętność organizacji, zarządzania i pracy w grupie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z miejscowości Pobiedziska.

Opis projektu:

Oś projekt skupiona jest wokół zaprojektowania i wykonania MAŁOMIASTECZKOWEGO MURALU. Wypracowanie wspólnego projektu (w oparciu o indywidualne prace) pozwala na urzeczywistnienie i przeniesienie go na ścianę. Każdy etap prac projektu jest upubliczniany w mediach społecznościowych, na facebooku i instagramie. W trakcie realizacji projektu młodzież samodzielnie dokonuje rozeznania cen dotyczących wyprodukowania gadżetów. Etapem kończącym projekt jest uroczyste otwarcie połączone z koncertem muzyka, którego wybiera młodzież. Wykonany mural stanowi miejsce integrujące i przyciągające młodzież do wspólnych spotkań.

Budżet projektu: 10 650 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Pobiedziski Ośrodek Kultury

Miejscowość: Pobiedziska

Ulica, nr domu i lokalu: Kostrzyńska 21

Kod pocztowy i Poczta: 62-010 Pobiedziska

Województwo: wielkopolskie

Powiat: poznański

Adres strony internetowej: –

MAŁOMIASTECZKOWY MURAL

Kostrzyńska 21, 62-010 Pobiedziska, Polska

Więcej