Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Czasy Baroku pełne uroku. - 2009

Realizowany przez:

Miejski Dom Kultury w Słupcy

Cel:

Celem projektu jest wzmocnienie potencjału indywidualnego i zespołowego młodzieży poprzez planowanie i skuteczną realizację zamierzonych działań. Chcemy rozwijać zainteresowania i pasje uczestników projektu poprzez pogłębienie wiedzy o przeszłości naszego miasta.

Odbiorcy projektu:

W projekcie bierze udział młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna.

Opis projektu:

Młodzież będzie uczestniczyć w cotygodniowych spotkaniach, na których każdy z uczestników będzie mógł się wykazać indywidualnymi zdolnościami, przedstawiając w międzyczasie zebrany wspólnie materiał i relacjonując nawiązane kontakty w środowisku. Efektem realizowanego przedsięwzięcia będzie samodzielne napisanie, wydanie i wystawienie sztuki teatralnej oraz publikacji historycznej, a także prezentacja sztuki barokowej.Projekt będzie realizowany przy współpracy rodziców, nauczycieli, samorządu lokalnego, instytucji i organizacji pozarządowych.

Budżet projektu: 18 464 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Dom Kultury w Słupcy

Miejscowość: Słupca

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Traugutta 5

Kod pocztowy i Poczta: 62-400 Słupca

Województwo: wielkopolskie

Powiat: słupecki

Adres strony internetowej: http://www.mdk.slupca.pl

Czasy Baroku pełne uroku.

21 Stycznia 14, 62-400 Słupca, Polska

Więcej