Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Musicalowy zawrót głowy - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie „Podniebni”

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji społecznych poprzez Stworzenie i wystawienie profesjonalnego spektaklu musicalowego opartego o autorski scenariusz, o
tematyce wskazanej i wypracowanej przez młodzież w początkowej fazie projektu.

Odbiorcy projektu:

Grupa minimum 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Jabłonowo Pomorskie.

Opis projektu:

Działania projektu koncentrują się wokół pytania „O czym marzy młodzież?”. Młodzież tworzy musical, opowieść o nich samych. Pierwsze spotkania poświęcone są integracji grupy i pracy nad tematem musicalu. Młodzież zbiera hasła, które ich najbardziej niepokoją i te, które ich wyróżniają, są atutem jako grupy. Pracując różnymi metodami aktywnymi wybierają temat, proponują i wybierają utwory muzyczne do spektaklu, wymyślają zarys fabuły, tworzą projekty postaci i projektują scenografię. Poszukują wsparcia projektu w zdobyciu strojów i materiału do dekoracji, jak i użyczenia miejsca na spotkania. Kolejnym etapem pracy jest stworzenie choreografii oraz próby reżyserii spektaklu. Jest to decydujące zdanie. Podsumowaniem pracy jest wystawienie spektaklu z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem.

Budżet projektu: 10 320 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie „Podniebni”

Miejscowość: Jabłonowo Pomorskie

Ulica, nr domu i lokalu: Krótka 4 m. 1

Kod pocztowy i Poczta: 87-330 Jabłonowo Pomorskie

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: brodnicki

Adres strony internetowej: –

Musicalowy zawrót głowy

Krótka 4, 87-330 Jabłonowo Pomorskie, Polska

Więcej