Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

EscapeBusem na wakacje - 2020

Realizowany przez:

SartO

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie u uczestników wiary we własne możliwości, wzmocnienie ich kreatywności i nabytych już umiejętności pracy zespołowej poprzez pracę nad wspólnym celem szczegółowym, jakim jest finalny wyjazd na wakacje, na które sami zdobędą środki poprzez zbudowanie od podstaw EscapeBusa i sprzedaż jego oferty szkołom, instytucjom i osobom prywatnym.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenów terenów Gminy Świecie: Sołectwo Sartowice, Wiąg, Wielkie Stwolno.

Opis projektu:

Osią projektu jest stworzenie od podstaw usługi EscapeBusa, który będą sprzedawać w modelu opracowanym podczas warsztatów z fundraiserem. Młodzież zapoznaje się z funkcjonowaniem EscapeRoomu w jednym z nich i tworzy własne scenariusze oparte o ich pasje. Opracowują i aranżują wystrój w busie, dostosowują scenariusze do możliwości przestrzennej, tworzą ofertę i testują usługę na bliskich i znajomych przed upublicznieniem jej.

Budżet projektu: 13 500 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

SartO

Miejscowość: Sartowice

Ulica, nr domu i lokalu: Sartowice 28

Kod pocztowy i Poczta: 86-100 Sartowice

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: świecki

Adres strony internetowej: –

EscapeBusem na wakacje

Sartowice 28, 89-100, Polska

Więcej