Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Sportowy Bobulczyn - 2020

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Bobulczynie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych, zwiększenie u uczestników wiary we własne możliwości, nawiązanie nowych kontaktów, rozwinięcie swoich pasji, doskonalenie pracy w grupie oraz poznanie swojego środowiska lokalnego poprzez organizację treningów siatkarskich dla dzieci oraz stworzenie cyklu filmów promujących aktywność fizyczną wśród mieszkańców Bobulczyna.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób w wieku 13-19 lat z miejscowości wiejskiej Bobulczyn.

Opis projektu:

Osią projektu jest siatkówka – sportowa gra zespołowa, która stała się puntem wyjścia do przygotowania projektu „Sportowy Bobulczyn”. Młodzież zdobywa wiedzę z zakresu prowadzenia treningów siatkarskich a następnie organizuje 6 treningów dla dzieci na boisku w Bobulczynie. Zachęca do udziału w treningach i aktywnego spędzania czasu, organizuje otwarte spotkanie z zawodowym siatkarzem. W ramach działań zaplanowano również organizację warsztatów filmowych. Wiedza i umiejętności praktyczne zdobyte w trakcie warsztatu pozwalają młodzieży na przygotowanie cyklu filmów promujących różne dziedziny sportu z udziałem mieszkańców Bobulczyna. Filmy młodzi publikują w mediach społecznościowych, by zachęcały do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Na zakończenie projektu młodzi organizują turniej siatkarski wraz z ogniskiem dla mieszkańców Bobulczyna.

Budżet projektu: 10 787 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Bobulczynie

Miejscowość: Bobulczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Bobulczyn 36

Kod pocztowy i Poczta: 64-560 Bobulczyn

Województwo: wielkopolskie

Powiat: szamotulski

Adres strony internetowej: –

Sportowy Bobulczyn

DW184 35, 64-560, Polska

Więcej