Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

ZakręciMY tajemniczym światem wyobraźni - 2020

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z siedzibą w Krzywej

Cel:

Głównym celem projektu jest rozwinięcie przez uczestników umiejętności współpracy w grupie, planowania i organizowania działań w zespołach oraz zdobywanie wsparcia społecznego dla swoich przedsięwzięć poprzez relację z instytucjami i osobami prywatnymi.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Chojnów.

Opis projektu:

Osią projektu są działania zmierzające do wspólnego przygotowania etiudy teatralnej, stworzenia scenografii i kostiumów oraz dekoracji i rekwizytów. Działania obejmą przygotowanie teoretyczne (warsztaty z aktorem oraz wyjazd do szkoły teatralnej na spektakl i udział w warsztatach z aktorami) oraz praktyczne (zajęcia z krawcową, warsztaty stolarskie i plastyczno-rękodzielnicze- budowa scenografii i dekoracji oraz rekwizytów ). W trakcie realizacji działań młodzi promują ideę projektu w mediach, zdobywają wsparcie społeczne i instytucyjne, zachęcają do współpracy młodszych kolegów na zasadzie edukacji koleżeńskiej, organizują pokazy w szkołach podstawowych i średnich w ramach podsumowanie i świętowania projektu, systematyczna analizują działania i (w razie potrzeby) dokonują modyfikacji planów i metod działania. W trakcie realizacji działań uczestnicy uczą się jak zgodnie pracować w grupie i dzielić się zadaniami, jak planować działania, jak je ewaluować i modyfikować, jak zjednywać sobie członków społeczności, jak rozmawiać z przedstawicielami władz i młodszymi kolegami, jak organizować dużą imprezę (pokaz spektaklu i świętowanie projektu), jak promować swoje działania i propagować ich wynik.

Budżet projektu: 12 590 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z siedzibą w Krzywej

Miejscowość: Krzywa

Ulica, nr domu i lokalu: Krzywa 50

Kod pocztowy i Poczta: 59-225 Krzywa

Województwo: dolnośląskie

Powiat: legnicki

Adres strony internetowej: brak

ZakręciMY tajemniczym światem wyobraźni

Krzywa 56, 59-227, Polska

Więcej