Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

MY ze wsi – jesteśmy najlepsi! - 2020

Realizowany przez:

Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych młodych ludzi, poznanie swoich mocnych i słabych stron, wzrost umiejętności współpracy w grupie, doświadczenie wystąpień publicznych, nawiązywanie relacji z ludźmi i instytucjami by osiągnąć cele, zmiana perspektywy spojrzenia na swoje środowisko jako zasób, wzrost poczucia własnej wartości – poczucie i doświadczenie osobistego sukcesu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-20 osób w wieku 13-19 lat zamieszkująca teren gminy Sokoły i okolic.

Opis projektu:

Wiodącym tematem jest wystawienie musicalu – montażu wokalno-aktorskiego –
przez młodzież z terenu gminy Sokoły i okolic. W celu integracji i zaznajomienia się z tematem młodzież wyjeżdża na spektakl muzyczny lub operę. Podczas zajęć warsztatowych i prób młodzi ludzie rozwijają zdolności aktorskie i wokalne, zdobywają jednocześnie umiejętności pracy grupowej – wspólnego działania, szacunku do poglądów innych osób i zbiorowego wypracowywania metod przezwyciężania problemów. Młodzież projektuje, zakupuje materiały i wykonuje scenografię, pozyskuje partnerów do pomocy. Piszą scenariusz, szyją z pomocą rodziców stroje dla głównych postaci. Młodzież sama przygotowuje materiały promocyjne i pozyskuje partnerów. Uczestnicy projektu pracują nad oswajaniem się ze sceną oraz pozbyciem tremy podczas występów publicznych. W czasie trwania projektu młodzież będzie spotyka się raz w tygodniu w samodzielnie zorganizowanej sali.

Budżet projektu: 15 720 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach

Miejscowość: Sokoły

Ulica, nr domu i lokalu: Kolejowa 3

Kod pocztowy i Poczta: 18-218 Sokoły

Województwo: podlaskie

Powiat: wysokomazowiecki

Adres strony internetowej: –

MY ze wsi – jesteśmy najlepsi!

Kolejowa 3, 18-218 Sokoły, Polska

Więcej