Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

JUNIOR EVENT MANAGER - 2020

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Ujeździe

Cel:

Głównym celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych młodych ludzi, ukazanie młodzieży możliwości wyboru różnych dróg życiowych, wzmocnienie ich pewności siebie,
rozwinięcie kreatywności, nabycie umiejętności nawiązywania nowych relacji społecznych, integracja
lokalnego środowiska oraz zdiagnozowanie potrzeb kulturalnych młodzieży i przygotowywanie dla nich oferty eventowej oraz realizacja pomysłów uczestników projektu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Ujazd.

Opis projektu:

Osią projektu jest stworzenie 15-osobowej grupy młodych Ambasadorów Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe „GOK_EKIPY”. Ambasadorzy są swego rodzaju specjalistami GOK do diagnozowania i wdrażania w życie potrzeb kulturalnych młodych ludzi oraz lokalnej społeczności. Stają się kreatywnymi specjalistami w organizacji wydarzeń dla i z młodzieżą, odkrywają skuteczne kanały promocji i tworzą w social mediach kanał informacyjny o życiu kulturalnym gm. Ujazd w „języku” młodych. GOK_EKIPA realizuje swoje pomysły dotyczące eventów, rozwija pasje i poznaje „od kuchni” pracę lokalnego animatora, a dzięki tworzeniu w mediach społ. kanału informacyjnego stają się lokalnymi dziennikarzami i specjalistami od PR. W pierwszych dwóch miesiącach młodzi ludzie odbywają szkolenia z zakresu organizacji evntów, PR i promocji wydarzeń i kreatywności, które pomagają im w dalszych działaniach i samorozwoju. Powstaje także profesjonalny film promujący działania młodych animatorów kultury.

Budżet projektu: 10 530 zł

Dotacja: 7300 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Ujeździe

Miejscowość: Ujazd

Ulica, nr domu i lokalu: Osiedle Niewiadów 43

Kod pocztowy i Poczta: 97-225 Ujazd

Województwo: łódzkie

Powiat: tomaszowski

Adres strony internetowej: brak

JUNIOR EVENT MANAGER

Kościelna 21, 97-225 Ujazd, Polska

Więcej