Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Błyszczyki bełzowskie - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Dla Skalbmierza

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych młodzieży, ich pasji i zainteresowań poprzez działania proekologiczne oraz stworzenie pierwszej, społecznej pasieki w powiecie kazimierskim.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat mieszkańców Skalbmierza, Bełzowa, Przybenic i Kózek.

Opis projektu:

Wszelkie działania realizowane w ramach projektu zmierzają do utworzenia społecznej, edukacyjnej pasieki, a co z tym idzie produkcji miodu, który będzie rozprowadzany w specjalnych tubkach i małych buteleczkach („Błyszczyki bełzowskie”). Młodzież nie tylko uzyskuje wiedzę na temat prowadzenia pasieki i pozyskiwania miodu, ale również uczy się działać w grupie, planować swoje działania, a także zdobywa cenne doświadczenie z zakresu przedsiębiorczości oparte na sprzedaży swoich produktów. Przyznana dotacja w ramach projektu zostaje przeznaczona m.in. na: nasadzenia drzew i krzewów miododajnych, zakup i postawienie uli oraz zasiedlenie ich pszczołami pod opieką profesjonalistów oraz organizację „Pszczelej imprezy” na pierwsze miodobranie.

Budżet projektu: 8 400 zł

Dotacja: 7 950 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Dla Skalbmierza

Miejscowość: Skalbmierz

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 1

Kod pocztowy i Poczta: 28-530 Skalbmierz

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: kazimierski

Adres strony internetowej: –

Błyszczyki bełzowskie

Marii Skłodowskiej-Curie 15, 28-530 Skalbmierz, Polska

Więcej