Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

#JazdaBezTrzymanki# - 2020

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Kęsowie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych młodzieży i pozyskanie wsparcia
społecznego, przez stworzenie przez nich w Kęsowie 1 gry przestrzennej, 3 tras rowerowych i zbudowanie toru wyścigowego pojazdów zdalnie sterowanych w Parku w Kęsowie przy wykorzystaniu lokalnych zasobów i zdobytej wiedzy.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 osób w wieku 13-19 roku z terenu Gminy Kęsowo.

Opis projektu:

Projekt skupia się na stworzeniu w gminie atrakcyjnych miejsc turystycznych sprzyjających aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w grupie bądź indywidualnie (w razie obostrzeń związanych z covid-19). Młodzież nawiązuje współpracę z instytucjami z terenu powiatu Tucholskiego i bierze udział w wizytach studyjnych, w których specjalistami są ich rówieśnicy. Młodzież tworzy grę przestrzenną w pustostanie gminnym, wyznacza 3 trasy rowerowe i organizuje pierwszy amatorski wyścig rowerowy na orientację, jak również przy wsparciu społecznym buduje na nieużytkach w Parku w Kęsowie tor wyścigowy dla samochodów zdalnie sterowanych, organizuje podczas jego oficjalnego otwarcia, pierwsze w Powiecie Tucholskim mistrzostwa w wyścigach pojazdów zdalnie sterowanych. Poza
tymi działaniami młodzież bierze w pełni odpowiedzialność za zbudowanie marki i promocji ich produktów w wirtualnym i realnym świecie.

Budżet projektu: 11 164 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Kęsowie

Miejscowość: Kęsowo

Ulica, nr domu i lokalu: Główna 7 m. 7

Kod pocztowy i Poczta: 89-506 Kęsowo

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: tucholski

Adres strony internetowej: –

#JazdaBezTrzymanki#

Główna 7, 89-506 Piastoszyn, Polska

Więcej