Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nasze Przeworno w obiektywie. - 2020

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Przewornie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży zainteresowań, pasji i kompetencji społecznych. Młodzież nauczy się kreatywności, pracy w zespole, pokonywania przeszkód, pozytywnego myślenia i optymizmu w działaniu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Przeworno.

Opis projektu:

Tematem projektu, wokół którego będą budowane wszystkie działania jest miejscowość Przeworno. Młodzi ludzie odkrywają swoją miejscowość z zupełnie innej perspektywy, zapoznają się z bogactwem faktów, wydarzeń i postaci historycznych oraz legend odnoszących się do regionu, w którym żyją. Główne działania to zorganizowanie warsztatów fotograficznych podczas których uczestnicy dowiadują się jak niewiele potrzeba, aby amatorskie zdjęcia nabrały profesjonalnego blasku oraz przygotowanie sesji fotograficznej dla uczestników projektu. Kolejnym ważnym etapem jest udział młodzieży w wycieczce śladami braci Czirn, rycerzy zamieszkujących zamek na Górze Gromnik znajdującej się nieopodal miejscowości Przeworno. Wycieczkę prowadzi lokalny pisarz. Odbiorcy zostają zabrani w fascynującą podróż po tajemniczych zakątkach ziemi strzelińskiej. Młodzi pracując w grupie projektowej przygotowują wystawę fotografii, która jest punktem kulminacyjnym ich sześciomiesięcznych działań.

Budżet projektu: 10 225 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Przewornie

Miejscowość: Przeworno

Ulica, nr domu i lokalu: Okrężna 8

Kod pocztowy i Poczta: 57-130 Przeworno

Województwo: dolnośląskie

Powiat: strzeliński

Adres strony internetowej: –

Nasze Przeworno w obiektywie.

Okrężna 8, 57-130 Przeworno, Polska

Więcej