Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Być muzą albo poetą - 2020

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Dąbrowie

Cel:

Celem projektu jest nabycie umiejętności takich jak samodzielność działań i rozwój osobisty uczestników projektu. Młodzież doświadczy czym jest samodzielne działanie i odpowiedzialność za swoją pracę i decyzje, wejdzie w interakcje z otoczeniem, pozna różne aspekty życia społecznego

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób wieku 13-19 lat z terenu Gminy Stara Dąbrowa.

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest twórczość amatorska. Główne działania: 1. Integracja grupy poprzez wspólny wyjazd. 2. Napisanie planu pracy realizowanego w formie „burzy mózgów” i podział na grupy. 3. Regularne spotkania grup i podsumowanie już zrealizowanych działań na dany okres – możliwy online, 4. Zakup sprzętu, znalezienie sponsorów. 5. Wyszukiwanie wśród mieszkańców ludzi o różnych ciekawych umiejętnościach, twórców, itp. 6. Nakręcenie filmów z tymi ludźmi, pokazanie ich historii i/lub twórczości, wybranie miejsca, uzgodnienie czasu, montaż, itp. 7. Znalezienie sponsorów, współpraca z samorządem i instytucjami. 8. Zorganizowanie pokazu nakręconych filmików. Promocja imprezy, np. przygotowanie i dystrybucja plakatów, zaproszeń i/lub utworzenie kanału na YouTube.
9. Podsumowanie projektu.

Budżet projektu: 10 410 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Dąbrowie

Miejscowość: Stara Dąbrowa

Ulica, nr domu i lokalu: Stara Dąbrowa 30c

Kod pocztowy i Poczta: 73-112 Stara Dąbrowa

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: stargardzki

Adres strony internetowej: –

Być muzą albo poetą

C4V8+X5 Łęczyna, Polska

Więcej