Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież movie (czyli co ma film do wiatraka?) - 2020

Realizowany przez:

Gubiński Dom Kultury

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji społecznych poprzez stworzenie młodzieży warunków, które zagwarantują możliwość odkrywania własnych pasji, predyspozycji, a także poszerzanie granic możliwości, sprawdzenie samego siebie, współpracę w grupie i z różnymi instytucjami. Priorytetowym celem jest podniesienie poziomu wiedzy i kompetencji, również z najnowszych technologii, aby ułatwić młodym osobom odnalezienie się na rynku pracy.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20- 25 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Gubin.

Opis projektu:

Osią projektu jest sztuka filmowa, która pomoże młodym ludziom wyrazić siebie, swoje myśli i swoje emocje. Projekt rozpoczna się od team buildingu, tworzenia zgranego zespołu i poprawy komunikacji interpersonalnej. Następnie młodzież przechodzi do samodzielnych działań pod
okiem fachowców, które poprzedzone są jeszcze niesamowitymi warsztatami i wyjazdem edukacyjnym do renomowanego teatru. Wynikiem tych działań jest artystyczny film offowy o tematyce i formie wybranej przez samych uczestników projektu.

Budżet projektu: 11 750,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gubiński Dom Kultury

Miejscowość: Gubin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Westerplatte 14

Kod pocztowy i Poczta: 66-620 Gubin

Województwo: lubuskie

Powiat: krośnieński

Adres strony internetowej: www.gdk24.pl

Młodzież movie (czyli co ma film do wiatraka?)

Westerplatte 14, 66-620 Gubin, Polska

Więcej