Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tuchowski bulodrom – razem działajmy i razem zagrajmy! - 2020

Realizowany przez:

Dom Kultury w Tuchowie

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji społecznych młodzieży; nabywanie umiejętności nawiązywania relacji ze środowiskiem lokalnym, pracy zespołowej, samodzielnego działania, a co za tym idzie poznanie swoich mocnych i słabych stron.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Tuchów.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest bulodrom. W ramach projektu młodzież buduje bulodrom i prowadzi Międzypokoleniowy Turniej Gry w Bule. Bulodrom zostaje wybudowany po szkoleniu nt. jego budowy. Młodzież samodzielnie tworzy projekt budowy, zakupuje niezbędny materiał i sprzęt i wypożycza sprzęt, znajduje odpowiednie miejsce, uzyskuje niezbędne zgody, pozyskuje odpowiednich partnerów i sponsorów, dokonuje zakupu buli, opracowuje regulamin gry w bule, organizuje i przeprowadza Międzypokoleniowy Turniej Gry w Bule oraz wyjeżdża na dwudniową wycieczkę,
która jest formą kameralnego świętowania projektu. Realizacji towarzyszy odpowiednia
kampania prowadzona przez młodzież na stworzonym przez nich fanpage’u, stronach internetowych gminy, Domu Kultury, w lokalnej prasie, w tym w stworzonej dzięki ubiegłorocznemu projektowi gazecie młodzieżowej. Młodzież pracuje w rotacyjnych grupach zadaniowych, odpowiedzialnych za
ustalone wcześniej przez nich zadania. Raz w miesiącu odbywają się spotkania ewaluacyjne całej grupy, podczas których przedstawią i przedyskutują efekty swoich działań i podejmują dalsze planowanie. W zależności od sytuacji w kraju spotkania odbywają się w trybie online/offline.

Budżet projektu: 11 768,00 zł

Dotacja: 8 408,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Dom Kultury w Tuchowie

Miejscowość: Tuchów

Ulica, nr domu i lokalu: Chopina 10

Kod pocztowy i Poczta: 33-170 Tuchów

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: www.tuchow.pl

Tuchowski bulodrom – razem działajmy i razem zagrajmy!

Chopina 10, 33-170 Tuchów, Polska

Więcej