Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wędrowcy smaku - 2020

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Raniżowie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji społecznych poprzez samodzielne sporządzenie harmonogramu pracy, wyszukanie przepisów i zapoznanie się z lokalną historią.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat zamieszkujący gminę Raniżów.

Opis projektu:

Osią projektu jest wydanie przewodnika kulinarnego po gminie Raniżów. Główne działania to: I-młodzież zawiązuje grupę, opracowują harmonogram działania w projekcie, zbierają stare lokalne przepisy kulinarne w trakcie spotkań z osobami z gminy, lekturę starych czasopism i książek lokalnych w bibliotece gminnej, II-młodzież wybiera 24 przepisy jako najbardziej atrakcyjne i ciekawe z terenu gminy, III- powstają 3 zespoły kulinarne, przygotowują z pomocą merytoryczną Członkiń KGW Raniżów potrawy w trakcie 24 spotkań, dokumentację fotograficzną wraz z przepisami i opisem ich wykonania, IV- redagowanie i wydruk, przez zespół redakcyjny Mapki Gminy Raniżów z oznaczonymi miejscami pozyskania przepisów oraz przepisami i zdjęciami potraw.

Budżet projektu: 12 950,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Raniżowie

Miejscowość: Raniżów

Ulica, nr domu i lokalu: Kolbuszowska 151

Kod pocztowy i Poczta: 36-130 Raniżów

Województwo: podkarpackie

Powiat: kolbuszowski

Adres strony internetowej: –

Wędrowcy smaku

Kolbuszowska 151, 36-130 Raniżów, Polska

Więcej