Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Razem możemy więcej – Nasze Bogucice - 2009

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Trzeszczanach

Cel:

Głównym celem projektu jest angażowanie młodzieży do działań na rzecz społeczeństwa lokalnego i zagospodarowanie świetlicy wiejskiej jako miejsca spotkań oraz stworzenie im możliwości pożytecznego i twórczego zagospodarowania czasu wolnego. Bierność środowiska lokalnego, brak perspektyw na przyszłość oraz brak miejsca spotkań sprawiają, że młodzi ludzie spędzają czas w 'dziwnych’ miejscach, coraz częściej sięgając po alkohol i papierosy.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży z gminy Trzeszczany.

Opis projektu:

W ramach projektu zostanie odremontowana świetlica, która ma służyć wszystkim mieszkańcom, a grupa młodzieży – bezpośrednich odbiorców naszego projektu – stanie się jednocześnie gospodarzami obiektu. Młodzież będzie brała czynny udział w planowaniu wystroju i wyposażenia obiektu oraz sama wykonywała możliwe prace adaptacyjne. Wiosną planujemy upiększanie terenu wokół świetlicy i samodzielne dbanie o estetykę.Ponadto młodzież weźmie udział w warsztatach fotograficznych, dzięki którym nauczy się dokumentowania własnej miejscowości za pomocą fotografii. Planowane są też zajęcia artystyczne ze sztuki, które przygotują młodzież do prowadzenia księgi 'Nasze Bogucice’, nauczą organizowania wystaw i tworzenia elementów dekoracyjnych. Efektem projektu będzie wydanie folderu promującego wieś oraz powstanie Klubu Przyjaciół Bogucic.

Budżet projektu: 12 300 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Trzeszczanach

Miejscowość: Trzeszczany

Ulica, nr domu i lokalu: Trzeszczany Pierwsze 194

Kod pocztowy i Poczta: 22-554 Trzeszczany

Województwo: lubelskie

Powiat: hrubieszowski

Adres strony internetowej:

Razem możemy więcej – Nasze Bogucice

Trzeszczany Pierwsze 157A, 22-554, Polska

Więcej