Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

MIT 7. - 2020

Realizowany przez:

Złocienieckie Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka

Cel:

Udział w projekcie pokaże, jak planować drogę do osiągania celów, pozwoli uwierzyć młodym, że potrafią odnieść sukces na miarę własnych możliwości, wykorzystać to, co może sprzyjać, nawiązując relacje z ludźmi i instytucjami, nauczyć się współpracy w grupie. Przedsięwzięcie pozwoli uczestnikom poznać swoje możliwości i ograniczenia oraz umożliwi realizację zainteresowań i podejmowanie wyzwań.

Odbiorcy projektu:

Grupa min. 14 osób w wieku 13-15 lat z terenu miasta Złocieniec.

Opis projektu:

Temat wiodący to ponadczasowość dorobku kultury śródziemnomorskiej i jego obecność w
czasach współczesnych. Główne działania uwzględniają: poznanie kultury śródziemnomorskiej, napisanie własnego scenariusza spektaklu inspirowanego mitologią grecką, warsztaty wykonywania biżuterii i ozdób w stylistyce starożytnej, samodzielne przygotowanie strojów i rekwizytów charakterystycznych dla starożytności, dokumentacja filmowa i fotograficzna działań projektowych „od kuchni”, zorganizowanie wystawy fotograficznej, spotkanie z aktorem i innymi specjalistami poznanie kulisów przygotowywania spektaklu teatralnego, projekt i wykonanie materiałów promocyjnych wydarzenia, organizacja wielkiego finału. Efektem końcowym jest występ przed szeroką publicznością w sali widowiskowej ZOK połączony z wernisażem prac fotograficznych autorstwa uczestników projektu.

Budżet projektu: 11 900,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Złocienieckie Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka

Miejscowość: Złocieniec

Ulica, nr domu i lokalu: ul. I Dywizji Wojska Polskiego 4a

Kod pocztowy i Poczta: 78-520 Złocieniec

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: drawski

Adres strony internetowej: –

MIT 7.

I Dywizji Wojska Polskiego 4a, 78-520 Złocieniec, Polska

Więcej