Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Medical survival - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Żarek

Cel:

Celem jest zwiększenie szans na start w życie młodych ludzi z małych miejscowości, poznanie przez nich swoich słabych i mocnych stron, środowiska lokalnego, pozyskanie umiejętności pracy w grupie, nabrania pewności siebie (wizyty u przedstawicieli instytucji, wystąpienia publiczne).

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13 -19 lat z terenu Gminy Drawsko Pomorskie.

Opis projektu:

Główną akcją w projekcie jest survivalowa 48 godz. wyprawa (60 km trasa z „urozmaiceniami” marszem, biegiem, piechotą) w terenie poprzedzona spotkaniem próbnym. Projekt składa się z 15 spotkań, podczas których młodzi planują spotkania, akcje, wydatki, prowadzą dyskusje, przeprowadzają burzę mózgów w jaki sposób można przeprowadzić wyprawę i co można wnieść do
projektu, zaś dbając o widoczność swoich działań tworzą fotorelacje, plakaty, ulotki, relacje. Młodzi spędzają też noc na hali sportowej z mnóstwem atrakcji, m.in. publiczną prezentacją swojej osoby i dotychczasowych sukcesów. W końcowych miesiącach młodzi organizują wspólnie z rodzicami uroczyste podsumowanie projektu.

Budżet projektu: 14 500,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Żarek

Miejscowość: Drawsko Pomorskie

Ulica, nr domu i lokalu: Kolejowa 6/3

Kod pocztowy i Poczta: 78-500 Drawsko Pomorskie

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: drawski

Adres strony internetowej: –

Medical survival

Kolejowa 6, 78-500 Drawsko Pomorskie, Polska

Więcej