Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Głowno oczami młodych - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Piaski Rudnickie w Gminie Głowno

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych, przełamanie barier i zaciśniecie więzów, w relacjach młodzieży z terenu Głowna. Nabranie pewności siebie poprzez wystąpienia przed kamerą lub obiektywem. Kreowanie młodych liderów społecznych zaangażowanych w życie lokalne.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-18 lat z terenów gminy i miasta Głowno.

Opis projektu:

Osią projektu jest poznanie własnej okolicy. Działania: 1.Warsztaty pracy z kamerą, nagrywania dźwięku, ustawienia oświetlenia oraz warsztaty montażu filmu podkładania głosu do filmu, dodawanie napisów, 2. Warsztaty pracy z aparatem, obróbki zdjęć w photoshop 3. Nakręcenie filmu promującego „Głowno oczami młodzieży” 4. Tworzenie kalendarza (wyszukiwanie miejsc, robienie zdjęć do
kalendarza, wybór najlepszych ujęć, które znajdą się w wydrukowanym kalendarzu). 5.Finał – premiera filmu i kalendarza. 6.Spływ kajakowy podsumowujący projekt. Młodzież uczy się planowania i współpracy, nawiązuje nowe znajomości, poznaje miasto i gminę, lokalną historię, kulturę i tradycję.
Z jednej strony poprzez szkolenie z zakresu montaży filmów i obróbki zdjęć młodzież podnosi swoje umiejętności techniczne, z drugiej strony poprzez nakręcenie filmu reklamowego młodzież pokazuje miasto, w którym mieszka, własnymi oczami, co jest dla nich ważne, ciekawe, intrygujące.

Budżet projektu: 9 800,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Piaski Rudnickie w Gminie Głowno

Miejscowość: Głowno

Ulica, nr domu i lokalu: Piaski Rudnickie 18

Kod pocztowy i Poczta: 95-015 Głowno

Województwo: łódzkie

Powiat: zgierski

Adres strony internetowej: –

Głowno oczami młodych

Piaski Rudnickie 28A, 95-015 Rudniczek, Polska

Więcej