Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Sprawdź Gałczyńskiego! - 2020

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności interpersonalnych uczestników: planowanie celów i stałość w dążeniu do ich osiągnięcia, przełamanie barier w kontaktach z obcymi ludźmi, praca w zespole, rozwiązywanie konfliktów i analiza mocnych i słabych stron zespołu, ćwiczenie asertywności, ćwiczenie opracowywania harmonogramów prac i elastyczność przy jego zmianach, podejmowanie szybkich decyzji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-15 lat zamieszkująca na terenie Gminy Kołbaskowo.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież, bazując na użyczonej przez GOKSiR Przecław działce buduje od
podstaw ogród warzywny. Dzięki warsztatom ogrodniczym młodzież zdobywa niezbędną wiedzę technologiczną do wykonania zadania, samodzielnie planuje wszelkie działania: zakup materiałów, harmonogram prac, itd. Ze względu na specyfikę produkcji rolnej – zespół jest zmuszony do elastyczności, ćwiczenia umiejętności podejmowania szybkich decyzji, często trudnych. Efektem wymiernym projektu jest osiągnięcie nieokreślonych w wysokości płodów rolnych. Na zakończenie projektu młodzież organizuje festyn (lipiec) podsumowujący półroczne działania zespołu. Podczas projektu młodzież nagrywa materiały filmowe obrazujące codzienne działania grupy (nagraniami zajmą się uczestnicy po warsztatach dziennikarskich).

Budżet projektu: 18 920,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

Miejscowość: Przecław

Ulica, nr domu i lokalu: Rekreacyjna 1 m. 1

Kod pocztowy i Poczta: 72-005 Przecław

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: policki

Adres strony internetowej: https://goksirprzeclaw.pl/

Sprawdź Gałczyńskiego!

Przecław 48B, 72-005, Polska

Więcej