Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Moja Ojczyzna - 2009

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim z siedzibą w Rzepienniku Suchym

Cel:

Celem projektu jest zdobycie przez młodzież umiejętności podziału pracy, odpowiedzialności za powierzone zadania, współpracy i zasad komunikacji poprzez nakręcenie filmu.

Odbiorcy projektu:

Projekt skierowany jest do młodzieży 13-19 letniej ze wsi Rzepiennik Suchy.

Opis projektu:

Produktem końcowym projektu będzie film 'Moja mała Ojczyzna’ nakręcony przez uczestników. Film składać się będzie z 3 części tematycznych: historia, kultura i gospodarka gminy. Do pracy nad filmem młodzież zostanie przygotowane przez wcześniej przeprowadzone szkolenie z obsługi kamery i obróbki filmu. Odbędą się również spotkania z przedsiębiorcą, pracownikiem kultury i miłośnikiem historii, którzy podzielą się doświadczeniem, wiedzą i wprowadzą młodzież w tematykę. Podzielona na 3 grupy tematyczne młodzież przez 3 miesiące pracować będzie nad filmem od początku do końca, będzie wykorzystywać swoją wiedzę, umiejętności i zdolności, będzie współpracować z instytucjami, mieszkańcami, którzy pomogą im zebrać odpowiednie informacje. Nad wszystkim czuwać będą opiekunowie grup. Młodzież otrzyma narzędzie pracy, dzięki któremu będzie mogła pokazać gminę swoimi oczyma. Efekt końcowy będzie zależeć od ich zaangażowania, współpracy, motywacji. Praca nad filmem będzie również pracą nad sobą. Końcowy film zaprezentowany będzie szerszej publiczności, zaproszonym gościom i władzom na imprezie kończącej projekt.

Budżet projektu: 13 600 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim z siedzibą w Rzepienniku Suchym

Miejscowość: Rzepiennik Suchy

Ulica, nr domu i lokalu: Rzepiennik Suchy 200

Kod pocztowy i Poczta: 33-163 Rzepiennik Strzyżewski

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej:

Moja Ojczyzna

Rzepiennik Suchy 218, 33-163, Polska

Więcej