Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

ANIELSKA proMOCja - 2020

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie

Cel:

Głównym celem projektu jest uwrażliwienie młodzieży na potrzeby osób słabszych lub pokrzywdzonych przez los. Rozwinięcie uczucia empatii, kształtowanie postaw odpowiedzialności za podjęte działania. Rozbudzenie ciekawości walorami i atrakcjami swojej miejscowości oraz korzystania z różnych możliwości i źródeł, aby promować lokalne piękno.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-14 osób w wieku 13-16 lat z terenu gminy Adamów.

Opis projektu:

Oś projektu skupia się na organizacji przez młodzież akcji charytatywnych. Jedna akcja odbywa się w okresie przed Wielkanocą, w szkołach, druga „Anielski śpiew” – koncert, połączony z promocją Adamowa ma miejsce na zakończenie projektu. Już na początku młodzież organizuje sobie warsztaty na których wykona figury aniołów wykorzystując utwardzacz tkanin powertex oraz gips. Figury są wręczane hojnym przedsiębiorcom i organizacjom, które włączą się w akcję pomocy. Młodzież organizuje także wyjazd do Dęblina, do Szkoły Lotniczej, na podniebny lot. Uczestnicy projektują duży baner z pięknymi skrzydłami, na tle których można się fotografować. Młodzież projektuje i zamawia materiały promujące projekt i Adamów: pocztówki, magnesy, przypinki, smycze, które rozdaje mieszkańcom podczas zakończenia projektu w zamian za przekazanie upominków dla dzieci z Placówki w Adamowie.

Budżet projektu: 10 890,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie

Miejscowość: Adamów

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Kleeberga 5 m. C

Kod pocztowy i Poczta: 21-412 Adamów

Województwo: lubelskie

Powiat: łukowski

Adres strony internetowej: gbpadamow.naszabiblioteka.com/

ANIELSKA proMOCja

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 21-412 Adamów, Polska

Więcej