Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowa Akademia Lokalnego Działania – Bezpieczeństwo - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Inicjatyw Kreatywnych IN-KREA

Cel:

Celem projektu jest rozpoznanie przez młodzież swoich mocnych i słabych stron, rozwinięcie kompetencji społecznych: kreatywności, współpracy w grupie, komunikatywności, samodzielności, umiejętności wyznaczania celów i ich osiągania; pogłębianie wiedzy i umiejętności w obszarze bezpieczeństwa w życiu codziennym; rozpoznawanie szans, jakie daje środowisko lokalne, ludzie, instytucje i organizacje; promowanie swoich działań.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 15-17 lat z terenu Gminy Andrespol

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest aspekt bezpieczeństwa. Główne działania młodzieży skupiają się na pozyskaniu wolontariuszy z lokalnych instytucji jak policja, straż pożarna, urząd gminy i inne wskazane przez młodzież do współpracy przy organizacji wiejskiej gry terenowej o tematyce bezpieczeństwa dla uczniów szkół podstawowych w gminie Andrespol i w sąsiednich gminach, przygotowanie materiału filmowego na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży i jego upowszechnienie w szkołach podstawowych. Młodzież prowadzi promocję podjętych działań na stronach internetowych, w lokalnej prasie i w formie wystawy zdjęć z przebiegu projektu w Urzędzie Gminy Andrespol.

Budżet projektu: 13 750,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Inicjatyw Kreatywnych IN-KREA

Miejscowość: Stróża

Ulica, nr domu i lokalu: Tuszyńska 267

Kod pocztowy i Poczta: 95-020 Stróża

Województwo: łódzkie

Powiat: łódzki wschodni

Adres strony internetowej: –

Młodzieżowa Akademia Lokalnego Działania – Bezpieczeństwo

Tuszyńska 267, 95-020 Stróża, Polska

Więcej