Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W obiektywie ujęte – fotokalendarz - 2020

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu

Cel:

Głównym celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych młodych ludzi, umiejętności współpracy, decyzyjności, odpowiedzialności, zaangażowania, poznania mechanizmów życia publicznego, a to niewątpliwie elementy przydatne na wszystkich poziomach życia.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Stryszów

Opis projektu:

Wiodącym tematem jest stworzenie kalendarza, w którym znajdą się zdjęcia wykonane przez uczestników projektu. Dwanaście młodych ludzi jak dwanaście miesięcy, czyli dwanaście indywidualnych fotografii wykonanych pod okiem fachowca. Młodzież najpierw ustala temat zdjęć do kalendarza, bierze udział w warsztatach fotografowania, próbują znaleźć ludzi do współpracy, zakupują potrzebny aparat fotograficzny, tworzą grupy, ustalają tematy, tworzą bazę zdjęć i wspólnie wybierają z niej te zasługujące na kartkę w kalendarzu. Kolejne kroki kierują do drukarni, z którą dopracowują ostateczny wygląd ich wspólnego dzieła. Podsumowaniem projektu jest wystawa zdjęć. Większość spotkań młodzieży ma miejsce w placówce GOK oraz w plenerze, część zaplanowanych działań odbywa się za pomocą aplikacji internetowych w razie obostrzeń. Każdy z uczestników ma miał pole do działania i każdy ma swoją kartkę w kalendarzu.

Budżet projektu: 10 195,00 zł

Dotacja: 8 485,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu

Miejscowość: Stronie

Ulica, nr domu i lokalu: Stronie 260

Kod pocztowy i Poczta: 34-145 Stronie

Województwo: małopolskie

Powiat: wadowicki

Adres strony internetowej: https://www.gokstryszow.pl/

W obiektywie ujęte – fotokalendarz

Stronie 145, 34-145, Polska

Więcej