Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

„BLIŻEJ LUDZI, BLIŻEJ PRZYRODY” - 2020

Realizowany przez:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Cel:

Celem jest zwiększenie umiejętności interpersonalnych uczestników, podniesienie ich wiedzy o środowisku lokalnym, zbudowanie i wzmocnienie poczucia własnej wartości poprzez planowanie i realizację zadań projektowych w oparciu o zasoby środowiska w czasie trwania projektu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-17 lat z terenu Gminy Komarów-Osada.

Opis projektu:

Osią projektu jest przygotowanie gry terenowej „Tropiciel”. Młodzież na początku bierze udział w 8 godz. warsztatów z zakresu poznawania siebie, budowania relacji i wzajemnej komunikacji, co wykorzystuje w dzieleniu się zadaniami projektowymi. W celu poznania miejsc atrakcyjnych turystycznie młodzi organizują konkurs fotograficzny „Moje miejsce moim okiem” adresowany do mieszkańców w wieku 13+. Działania pozwalają uczestnikom poznać swoje środowisko, w którym wyrastają. W trakcie realizacji projektu młodzi określają cele, rozmawiają z ludźmi, poznają „ciekawostki środowiskowe”, szukają rozwiązań, analizują to, co mają i zastanawiają się jak można to wykorzystać.

Budżet projektu: 13 765 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Miejscowość: Komarów-Osada

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Rynek 15

Kod pocztowy i Poczta: 22-435

Województwo: lubelskie

Powiat: zamojski

Adres strony internetowej: brak

„BLIŻEJ LUDZI, BLIŻEJ PRZYRODY”

Rynek 25, 22-435 Komarów-Osada, Polska

Więcej