Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

„W czasoprzestrzeni” - 2020

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce

Cel:

Głównym celem projektu jest rozwinięcie przez młodzież kluczowych kompetencji przyszłości (tj. pomysłowość, kreatywność, zdolność manualna, logiczne myślenie, rozumienie zjawisk, wnioskowanie), jak i kompetencji społecznych (twórcze myślenie, praca w grupie, komunikacja z innymi) oraz aktywizacja i integracja wokół lokalnej historii i zagadnień survivalu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-15 lat zamieszkująca wieś – Brzyska Wola

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest programowanie, robotyka, mechanika i inżynieria, survival oraz lokalna historia. Wszelkie działania projektu skupiają się na spotkaniach młodzieży tzw. „Wolnej strefy” (nauka przez działanie) z zakresu survivalu, lokalnej historii, programowania, robotyki, mechaniki i inżynierii. Młodzież organizuje konkursy oraz wyjazdy edukacyjne, weekendy survivalowe, wydaje publikacje promujące działania projektu (10 ogłoszeń i artykułów w prasie i Internecie), organizuje wystawę pojazdów skonstruowanych podczas warsztatów „Naukowa zabawa technologic” oraz przygotowuje prezentację multimedialną podsumowującą działania projektu.

Budżet projektu: 11 800 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce

Miejscowość: Kuryłówka

Ulica, nr domu i lokalu: Kuryłówka 527

Kod pocztowy i Poczta: 37-303 Kuryłówka

Województwo: podkarpackie

Powiat: leżajski

Adres strony internetowej: http://gokkurylowka.pl/

„W czasoprzestrzeni”

Kuryłówka 528, 37-303, Polska

Więcej