Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W Forest Gram - 2020

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności pracy w grupie, planowania i podejmowania właściwych i skutecznych działań poprzez udział w projekcie, który jest odpowiedzią na ich zainteresowania i pasje. Dodatkowo młodzi nauczą się jak dobrze prezentować publicznie swoje dokonania – z naciskiem na promocję wśród lokalnej społeczności- i w jaki sposób wykorzystywać swój potencjał.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Szczurowa

Opis projektu:

Osią projektu jest ekologia połączona z majsterkowaniem oraz wolontariatem, młodzież uczestniczy w szkoleniu „las zamknięty w butelce”, organizuje 5 warsztatów dla seniorów o ekologii, poznaje kilka eko-life-hack’ów, a także tworzy swoje, własne „butelkowe lasy” – jeśli spotkania będą niemożliwe ze względu na pandemię, młodzi nagrywają filmy instruktażowe, które zamieszczają na stronach www oraz w mediach społecznościowych, młodzi tworzą w centrum Szczurowej „zielony zakątek” z ekoławeczką, skrzyniami z roślinnością oraz pojemnikiem na plastikowe nakrętki – wszystkie te rzeczy wykonują własnoręcznie z zakupionych materiałów. W ramach promocji zadania młodzi produkują przypinki z ekohasłami, ciekawostkami oraz grafikami promującymi projekt, które następnie rozdają mieszkańcom.

Budżet projektu: 10 900 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej

Miejscowość: Szczurowa

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 4

Kod pocztowy i Poczta: 32-820 Szczurowa

Województwo: małopolskie

Powiat: brzeski

Adres strony internetowej: http://www.gck-szczurowa.pl

W Forest Gram

Krakowska 5, 32-820 Szczurowa, Polska

Więcej