Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kamera, akcja! Czyli w Murowie kręcą film! - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Miłośników Murowa

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności społecznych młodzieży. Młodzi poprzez działania projektowe nauczą się współpracy, rozwiązywania problemów, zdobędą wiarę we własne możliwości i umiejętność podejmowania decyzji, wzmocnią poczucie własnej wartości.

Odbiorcy projektu:

Grupa ok. 20 osób w wieku 13 – 18 lat

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest stworzenie filmu grozy z elementami komedii, którego akcja będzie toczyła się w najbliższym otoczeniu młodzieży. Zaangażowani uczestnicy podzielą się rolami – aktorów, operatorów, scenografów, reżyserów. Realizacja filmu poprzedzona zostanie wycieczką do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, warsztatami aktorskimi i realizatorskimi, by przejść następnie do konkretnych zadań takich jak pisanie scenariusza, przygotowywanie scenografii czy kostiumów, kończąc na realizacji filmu.

Budżet projektu: 33 000,00 zł

Dotacja: 26 300,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Miłośników Murowa

Miejscowość: Murów

Ulica, nr domu i lokalu: Wolności 22

Kod pocztowy i Poczta: 46-030 Murów

Województwo: opolskie

Powiat: opolski

Adres strony internetowej: –

Kamera, akcja! Czyli w Murowie kręcą film!

Wolności 22, 46-030 Murów, Polska

Więcej