Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

3M. Młodość. Muzyka. Moc. - 2020

Realizowany przez:

„Razem dla Kończewic”

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodych umiejętności skutecznego komunikowania się z innymi osobami oraz instytucjami, prawidłowego planowania i organizowania działań, efektywnej pracy pod presją czasu oraz wzmocnienie postawy pewności siebie przy podejmowaniu decyzji, zminimalizowanie bariery strachu przed wystąpieniami, zarówno przed społecznością, jednostką, jak i grupą rówieśników.

Odbiorcy projektu:

Grupa 21 osób w wieku 13-19 lat

Opis projektu:

Tematem wiodącym w projekcie jest muzyka, wokół której skupione są działania młodzieży. Młodzi swoje zdanie będą wyrażali w tańcu, śpiewu, dramie. Muzyka będzie im towarzyszyła przy organizacji wyjazdów do teatru, spotkaniach z ekspertami, tworzeniem scenariusza, dobieranie utworów muzycznych, strojów, światła i dźwięku, a także publikowaniu działań bieżących. Zwieńczeniem działań będzie wystawienie musicalu w miejscowościach gminy, a także wernisaż wystawy fotograficznej dokumentującej wszystkie etapy realizacji projektu. Musical będzie sfilmowany i umieszczony na kanale You Tube oraz stronie stowarzyszenia, która samodzielnie zostanie stworzona przez młodzież.

Budżet projektu: 51 900,00 zł

Dotacja: 40 000,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

„Razem dla Kończewic”

Miejscowość: Kończewice

Ulica, nr domu i lokalu: Kończewice 8 m. 8

Kod pocztowy i Poczta: 82-213 Kończewice

Województwo: pomorskie

Powiat: malborski

Adres strony internetowej: –

3M. Młodość. Muzyka. Moc.

Kończewice 8, 82-213, Polska

Więcej