Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Lubocheński Kufer Rozmaitości - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie „Step by Step”

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności współpracy w grupie i komunikacji, skutecznego planowania oraz poznanie lokalnego środowiska i nawiązanie kontaktów młodzieży poprzez utworzenie Lubocheńskiego Kufra Rozmaitości.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 16 – 19 lat z gminy Lubochnia

Opis projektu:

Projekt zakłada utworzenie „Lubocheńskiego Kufra Rozmaitości” przestrzeni, która zepnie wszystkie działania młodzieży. Młodzi ludzie w ramach projektu poprowadzą kawiarenkę, stworzą questy przybliżające walory turystyczne gminy, nauczą się tworzyć pokazy fireshow i light show oraz nagrywać i montować klipy, które zamieszczać będą w mediach społecznościowych. Młodzi przygotują pokaz fireshow i light show oraz zorganizują wyjazd do Krypna na spotkanie z młodzieżą realizującą projekt „Tańcząc w płomieniach” w ramach „Równać Szanse” 2018.

Budżet projektu: 40 500,00 zł

Dotacja: 35 500,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie „Step by Step”

Miejscowość: Tarnowska Wola

Ulica, nr domu i lokalu: 5

Kod pocztowy i Poczta: 97-217 Tarnowska Wola

Województwo: łódzkie

Powiat: tomaszowski

Lubocheński Kufer Rozmaitości

Tarnowska Wola 5, 97-217, Polska

Więcej