Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Być jak Shakespeare. - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Grupa Młodych Archeologów w Brusach

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji społecznych młodzieży, umiejętności współpracy w grupie, organizacyjnych, poznanie swoich mocnych i słabych stron, umiejętności komunikacyjnych oraz dotyczących planowania i realizacji projektu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 22 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Brusy

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest wystawienie przez młodzież sztuki teatralnej. Młodzież przygotuje wszystkie elementy tego działania, począwszy od scenariusza poprzez przygotowanie scenografii, kostiumów, plakatów, nagłośnienia i oświetlenia a skończywszy na zagraniu w tej sztuce. Wszystkie działania zostaną udokumentowane i przedstawione podczas wystawy i w przygotowanych publikacjach, a młodzież osobiście podczas premiery pochwali się swoimi sukcesami. Powstanie wystawa fotograficzna prezentująca projekt oraz wydane zostaną foto-książka oraz kalendarz.

Budżet projektu: 53 375,00 zł

Dotacja: 40 000,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Grupa Młodych Archeologów w Brusach

Miejscowość: Brusy

Ulica, nr domu i lokalu: Młyńska 2

Kod pocztowy i Poczta: 89-632

Województwo: pomorskie

Powiat: chojnicki

Adres strony internetowej: http://gautar.brusy.pl

Być jak Shakespeare.

Młyńska 2, 89-632 Brusy, Polska

Więcej