Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Horyzonty są w nas - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem”

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych młodych, poprzez wyrażanie siebie, swoich pomysłów, odkrywanie własnego sukcesu, wzmacnianie i odkrywanie własnego ja, a także rozwijanie sprawności w planowaniu i zjednywaniu sobie towarzyszy, ich uwagi i wsparcia w otoczeniu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 17 osób w wieku 13-19 lat z Bukowca, Międzyrzecza i okolic

Opis projektu:

Tematem wiodącym będą flashmoby, które będą łącznikami między poszczególnymi działaniami młodzieży. Młodzi poprzez krótkie akcje zwrócą uwagę na ważne dla nich obszary, a także w nowatorski sposób zaproszą lokalną społeczność do włączenia i zaangażowania się w ich działanie, organizując 6 wydarzeń będących ważnymi punktami w projekcie, młodzież stworzy ekologiczny ogródek w 3 miejscach na wsi, zorganizuje międzypokoleniowe zawody sportowe, powstanie strefa artystyczna, dzięki której będą mogli pokazać swoje zainteresowania (żonglerka, taniec, śpiew, fotografia), zorganizują 3 różne wersje gry w miejscowości – gra terenowa, quest i gra online, wydadzą mini książkę kucharską o domowych potrawach, a także stworzą świąteczne dekoracje. Młodzież nawiąże kontakt z internetową telewizją „TV na mur beton”, która pomoże w nagrywaniu działań, a także ich promocji.

Budżet projektu: 50 000,00 zł

Dotacja: 40 000,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem”

Miejscowość: Bukowiec

Ulica, nr domu i lokalu: Bukowiec 61

Kod pocztowy i Poczta: 66-300 Międzyrzecz

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Horyzonty są w nas

Bukowiec 61, 66-313, Polska

Więcej